forex trading logo

Форма за вход



Home Постижения
Постижения ПДФ Печат Е-мейл

ПОСТИЖЕНИЯ НА УЧЕНИЦИ ОТ ОУ "ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ"  В ОБЛАСТИТЕ  "НАУКА", "ИЗКУСТВО" И "СПОРТ"

2018/2019 ГОДИНА

 

Антон Марков

1.А

I място

Коледно математическо състезание

Борис Дончев

1.Б

I място

Коледно математическо състезание

Борис Дончев

1.Б

I място

Международен турнир "Математика без граници"

Борис Дончев

1.Б

III място

XV-то Коледно състезание по информационни технологии - ЦУТНТ, Русе

Борис Кръстев

1.Б

I място

Есенен кръг на шести международен турнир "Математика без граници"

Борис Кръстев

1.Б

I място

Коледно математическо състезание

Борис Кръстев

1.Б

I място

Международен турнир "Математика без граници"
златен медал

Дея Иванова

1.Б

I място

XV-то Коледно състезание по информационни технологии - ЦУТНТ, Русе

Елия Цанкова

1.Б

I място

Конкурс за рецитал " За да я има България"

Крисиан Ангелов

1.Б

III място

Коледно математическо състезание

Крисиан Ангелов

1.Б

III място

Международен турнир "Математика без граници"

Рая Кръстева

1.Б

I място

Есенен кръг на шести международен турнир "Математика без граници"

Рая Кръстева

1.Б

III място

Коледно математическо състезание

Рая Кръстева

1.Б

II място

XV-то Коледно състезание по информационни технологии - ЦУТНТ, Русе

Рая Кръстева

1.Б

II място

Международен турнир "Математика без граници"

Антония Иванова

2.А

I място

Дунавски маратон - Prista Run 2019

Ивет Ангелова

2.А

I място

Гимнастрада

Ивет Ангелова

2.А

II място

Дунавска перла - състезание по художествена гимнастика, ансамбъл Арлекин, клуб Акро

Ивет Ангелова

2.А

I място

Зимни принцеси -състезание по художествена гимнастика

Ивет Ангелова

2.А

I място

Национален турнир "Дунавски звездички"

Мария Кула

2.А

I място

Международен турнир по карате за купа ,,Шумен"

Мария Кула

2.А

III място

Национална купа за деца до 8г. кумите

Николай Радев

2.А

I място

- XXIX Международен конкурс „Citta di Uta”

Николай Радев

2.А

II място

XXII Международния конкурс за деца поп и рок изпълнители „Малки звездички – Златни пясъци “

Николай Радев

2.А

I място

IX Международен музикален фестивал- награди за млади таланти „Воларе“

Николай Радев

2.А

I място

V Международен фестивал на интернационалното изкуство - поп музика за деца и младежи „Евро-поп музикална визия – Румъния 2018“

Николай Радев

2.А

I място

VIII ми Национален музикален фестивал „Музика, любов моя“

Николай Радев

2.А

I място

Хонконгска международна математическа олимпиада (HKIMO).

Николай Радев

2.А

III място

Математическо състезание "Паисий Хилендарски"

Николай Радев

2.А

II място

Международен турнир „Математика без граници” -есен

Николай Радев

2.А

II място

Международен турнир „Математика без граници” -зима

Николай Радев

2.А

I място

Тайландска международна математическа олимпиада (TIMO).

Янислав Минчев

2.А

I място

Регионален турнир по тенис до 8години ТК"Диана"

Янислав Минчев

2.А

III място

Регионален турнир по тенис до 8години ТК"Приста 2011"

Янислав Минчев

2.А

I място

Регионален турнир по тенис до 8години ТК"Шуменец"

Екатерина Жечева

2.Б

II място

XV-то Коледно състезание по информационни технологии - ЦУТНТ, Русе

Емили Бохосян-

2.Б

I място

Регионален кръг на състезание" Буквоплет" 2019 г

Миа Парашкевова

2.Б

I място

XV-то Коледно състезание по информационни технологии - ЦУТНТ, Русе

Рая Мавродинова

2.Б

I място

Международен танцов фестивал София Денс Фест - 1-во място класически балет соло момичета;

Ростимир Василев

2.Б

III място


Международен фестивал по гимнастика Дунавска перла 2018 - трето място многобой

Ростимир Василев

2.Б

III място

Международен турнир Дунавски звездички 2018 - трето място многобой

Радослав Русев

2.В

I място

Коледен турнир по свободна борба за купата на Валентин Йорданов

Силвия Кирилова

2.В

II място

„Знам и мога“

Бойка Тодорова

3.А

III място

Национален танцов фестивал "Магията на танца"

Габриела Когелова

3.А

II място

Международен танцов фестивал

Габриела Когелова

3.А

I място

Международен танцов фестивал

Габриела Когелова

3.А

II място

Национален танцов фестивал "Магията на танца"

Йоана Кръстева

3.А

I място

Международен танцов конкурс "Flashdance"

Йоана Кръстева

3.А

III място

Международен танцов конкурс "Flashdance"

Калин Пенков

3.А

I място

Математическо състезание "Паисий Хилендарски"

Калоян Великов

3.А

III място

Държавно първенство по бадминтон двойки

Калоян Великов

3.А

I място

Зонално първенство по бадминтон

Калоян Великов

3.А

I място

Зонално първенство по бадминтон

Калоян Великов

3.А

II място

Зонално първенство по бадминтон

Калоян Великов

3.А

III място

Турнир по бадминтон "Русенско лято" - двойки

Нелина Баракова

3.А

I място

XIV Национален фестивал за млади изпълнители на бълг. патриотична песен "Родолюбие"

Нелина Баракова

3.А

III място

Републиканско първенство по бадминтон

Никол Николаева

3.А

III място

"Дунарея тенис къп" - тенис клуб Русе

Никол Николаева

3.А

II място

"Тенис 10" - Тенис клуб Приста

Никол Николаева

3.А

III място

Регионален турнир "Тенис тен"

Никол Николаева

3.А

II място

Регионален турнир по тенис 10г.

Божидара Йорданова

3.Б

III място

Състезание по бадмингтон

Лидия Димитрова

3.Б

I място

Зимни принцеси -състезание по художествена гимнастика

Лидия Димитрова

3.Б

II място

Дунавска перла - състезание по художествена гимнастика, ансамбъл Арлекин, клуб Акро

Никола Великов

3.Б

I място

Държавно първенство по триатлон

Никола Великов

3.Б

I място

Държавно първенство по акватлон - Сандански

Никола Великов

3.Б

II място

Държавно първенство по дуатлон - Купа Плевен

Никола Великов

3.Б

III място

Приста ранърс - Русе

Ния Пламенова

3.Б

I място

Магията на танца

Ния Пламенова

3.Б

II място

Пловдив древен и вечен

Дарина Даскалова

4.А

I място

Конкурс рецитал "За да я има България"

Ема Цанева

4.А

II място

"Четящо кенгуру"

Йоанна Русева

4.А

I място

"Четящо кенгуру"

Лилия Димитрова

4.А

II място

Математическа атака

Лилия Димитрова

4.А

I място

Математическо състезание ЕВРОПЕЙСКО КЕНГУРУ

Лилия Димитрова

4.А

I място

Интердисциплинарна олимпиада "Знам и мога"

Лилия Димитрова

4.А

I място

Коледно математическо състезание

Лилия Димитрова

4.А

II място

Олимпиада по математика

Лилия Димитрова

4.А

I място

"Четящо кенгуру"

Мая Стоянова

4.А

IV място

Коледно математическо състезание

Мая Стоянова

4.А

II място

Регионален турнир

Мая Стоянова

4.А

III място

Регионален турнир

Мая Стоянова

4.А

III място

Регионален турнир

Мая Стоянова

4.А

III място

Регионален турнир

Мирослава Василева

4.А

III място

Купа "Ирина Делану"

Мирослава Василева

4.А

I място

Межд. турнир "Дунавска перла"

Мирослава Василева

4.А

II място

Международен турнир "Елегант"

Мирослава Василева

4.А

I място

Международен турнир "Golden Cup Lokomotiv"

Мирослава Василева

4.А

I място

Международен турнир

Венелин Мирчев

4.Б

I място

Национална купа "Пловдив"

Венелин Мирчев

4.Б

I място

Състезание по карате "Зона Север"

Венелин Мирчев

4.Б

II място

Състезание УСШ - Русе , ката

Венелин Мирчев

4.Б

I място

Състезание УСШ гр. Шумен

Венелин Мирчев

4.Б

II място

Съсътезание УСШ - Шумен - ката

Вера Дуковска

4.Б

I място

Акробатичен рокендрол - купа София

Даная Иванова

4.Б

I място

"Четящо кенгуру"

Дарина Даскалова

4.Б

I място

Конкурс "За да я има България"

Екатерина Пенева

4.Б

II място

Национален конкурс за вокално и танцово изкуство - поп, рок и джаз

Екатерина Пенева

4.Б

II място

Национален конкурс за вокално и танцово изкуство - рождествени песни

Моника Василева

4.Б

I място

Международно състезание по модерен балет - Сърбия

Никола Николаев Гетов

4.Б

II място

Математическа атака

Яница Маркова

4.Б

III място

Математическа атака

Виктория Петрова

4.В

I място

19 Международен фестивал " Приятели на България"

Виктория Петрова

4.В

I място

22-ри Национален театрален фестивал/поддържаща женска роля/"Климент Михайлов"

Виктория Петрова

4.В

II място

Международен детски фестивал "Корабът на изкуствата"

Виктория Петрова

4.В

I място

Коледно състезание по Информационни технологии

Ива Маринова

4.В

II място

Турнир по шах/момичета/

Кристина Иванова

4.В

III място

"Купа Плевен"--200м.съчетано

Кристина Иванова

4.В

I място

3-ти Международен турнир по плуване "Пирин"

Кристина Иванова

4.В

III място

Национален конкурс"Златна Добруджа"

Кристина Иванова

4.В

III място

Национален конкурс"Златоперка"

Кристина Иванова

4.В

II място

Национален конкурс"Златоперки"-щафета/съчетано/

Кристина Иванова

4.В

I място

Национален турнир по плуване"Златоперки"гр.София-"свободен стил

Кристина Иванова

4.В

III място

Burgas Swimming open-50м.свободен стил

Кристина Иванова

4.В

III място

Burgas Swimmer open

Кристина Иванова

4.В

II място

Burgas Swimming open-100м.гръб

Кристина Иванова

4.В

III място

Talent cup "Златна рибка"

Мартина Пометкова

4.В

II място

Коледно състезание по Информационни технологии

Татяна Иванова

4.В

III място

Solo L-спортни танци /момичета/

Яница Станчева

4.В

I място

"Лъвски скок"

Яница Станчева

4.В

I място

Лекоатлетически крос"Баба Тонка"

Яница Станчева

4.В

I място

Лекоатлетически турнир "Ден на бягането"

Яница Станчева

4.В

I място

Спартакиада-Русе

Михаил Тодев

5.А

II място

Областен кръг на олимпиада по история и цивилизации

Александър Радославов Станчев Vб
Виктория Владимирова Ангелова Vб
Дамян Диянов Илиев Vа
Симеон Димитров Митев Vб

5.Б

II място

Математическа Атака

Виктория Ангелова

5.Б

I място

Областен кръг на олимпиада по история и цивилизации

Валентина Симеонова

6.А

III място

Олимпиада по БЕЛ

Илияна Петрова

6.А

II място

Олимпиада по БЕЛ

Илияна Петрова

6.А

II място

Областен кръг на олимпиада по география и икономика

Алина Милкова

6.В

IV място

Областен кръг на олимпиада по история и цивилизации

Алина Милкова

6.В

I място

Конкурс - рецитал "За да я има България"

Алина Милкова

6.В

I място

Олимпиада по БЕЛ

Калина Балканска

7.Б

I място

Областен кръг на олимпиада по физика

Калина Балканска

7.Б

I място

Коледно математическо състезание

Калина Балканска; Гергана Айзнер; Дария Веселинова; Мария Накова

7.Б

I място

Математическа Атака

Калина Балканска

7.В

I място

Областен кръг на олимпиадата по БЕЛ

Мария Георгиева

7.В

IV място

Областен кръг на олимпиадата по БЕЛ

Мария Георгиева

7.В

III място

Областен кръг на олимпиадата по История и цивилизации

Мария Георгиева

7.В

IV място

Олимпиада по български език и литература

Мирела Недева

7.В

I място

Национален конкурс за детска рисунка "Св. Трифон Зарезан" 2019г.

 

Анкета

Каква е причината да изберете училище Л.Каравелов?
 

Кой е тук?

В момента има 453 посетителя в сайта


Новости

Популярно

Важни новини

Официален рекорд на Гинес

 

10474,30 МЕТРА МАРТЕНИЦА ИЗПЛЕТОХА УЧЕНИЦИ ОТ ОУ „ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ“

 

Продължава...

Изграден с помощта на Joomla!. Създаден от: Георги Георгиев.