forex trading logo

Форма за вход



Home Постижения
Постижения ПДФ Печат Е-мейл

ПОСТИЖЕНИЯ НА УЧЕНИЦИ ОТ ОУ "ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ"  В ОБЛАСТИТЕ  "НАУКА", "ИЗКУСТВО" И "СПОРТ"

2018/2019 ГОДИНА

имена на ученика, ученичката

паралелка

Място

Пълно наименование  на олимпиадата, състезанието или конкурса

Антон Марков

1.А

I място

Коледно математическо състезание

Борис Дончев

1.Б

I място

Коледно математическо състезание

Борис Кръстев

1.Б

I място

Коледно математическо състезание

Борис Кръстев

1.Б

I място

Есенен кръг на шести международен турнир "Математика без граници"

Дея Иванова

1.Б

I място

XV-то Коледно състезание по информационни технологии - ЦУТНТ, Русе

Рая Кръстева

1.Б

I място

Есенен кръг на шести международен турнир "Математика без граници"

Рая Кръстева

1.Б

II място

XV-то Коледно състезание по информационни технологии - ЦУТНТ, Русе

Борис Дончев

1.Б

III място

XV-то Коледно състезание по информационни технологии - ЦУТНТ, Русе

Крисиан Ангелов

1.Б

III място

Коледно математическо състезание

Рая Кръстева

1.Б

III място

Коледно математическо състезание

Миа Парашкевова

2.Б

I място

XV-то Коледно състезание по информационни технологии - ЦУТНТ, Русе

Радослав Русев

2.В

I място

Коледен турнир по свободна борба

Радослав Русев

2.В

I място

Коледен турнир по свободна борба за купата на Валентин Йорданов

Лилия  Димитрова

4.А

I място

Коледно математическо състезание

Лилия  Димитрова

4.А

II място

Олимпиада по математика

Дарина Даниелова Даскалова

4.Б

I място

Конкурс "За да я има България"

Михаил Тодев

5.А

II място

Областен кръг на олимпиада по история и цивилизации

Виктория Ангелова

5.Б

I място

Областен кръг на олимпиада по история и цивилизации

Илияна Илиянова Петрова

6.А

II място

Олимпиада по БЕЛ

Илияна Петрова

6.А

II място

Областен кръг на олимпиада по география и икономика

Валентина Василева Симеонова

6.А

III място

Олимпиада по БЕЛ

Алина Петрова Милкова

6.В

I място

Конкурс - рецитал "За да я има България"

Алина Петрова Милкова

6.В

I място

Олимпиада по БЕЛ

Алина Милкова

6.В

IV място

Областен кръг на олимпиада по история и цивилизации

Калина Балканска

7.Б

I място

Коледно математическо състезание

Калина Балканска

7.В

I място

Областен кръг на олимпиадата по БЕЛ

Мария Георгиева

7.В

IV място

Областен кръг на олимпиадата по БЕЛ

 

 

 

ПОСТИЖЕНИЯ НА УЧЕНИЦИ ОТ ОУ "ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ"  В ОБЛАСТИТЕ  "НАУКА", "ИЗКУСТВО" И "СПОРТ"

2017/2018 ГОДИНА

Трите имена на ученика, ученичката

Клас

Място

Пълно наименование  на олимпиадата, състезанието или конкурса

Екатерина Жечева

1.А

I място

XIV Коледно състезание по информационни технологии на ЦУТНТ Русе

Николай Радев

1.А

I място

Коледно математическо състезание

Николай Радев

1.А

I място

Мusic ,my love-Румънска поп музика

Николай Радев

1.А

I място

Международен музикален фестивал 'Воларе'

Николай Радев

1.А

I място

Euro pop music  vision

Николай Радев

1.А

I място

'Коледни песни''

Николай Радев

1.А

II място

Румънски поп на Национален фестивал VII -Андантино-Букурещ

Николай Радев

1.А

II място

Поп интернационал на Национален фестивал VII Андантино

Николай Радев

1.А

III място

VIII Международен фестивал за млади изпълнители на популярна песен

Николай Радев

1.А

III място

Международен музикален фестивал ''Ангелски глас''

Николай Радев

1.А

III място

Национален конкурс за изпълнение на руска песен ''Вернисаж''

Янислав Минчев

1.А

III място

Коледно математическо състезание СМБ- РУСЕ

Радослав Русев

1.В

III място

Държавно първенство по спортна гимнастика, дисциплина халки

Радослав Русев

1.В

Друго

Републикански шампионат по мотокрос, VIII място

Калин Пенков

2.А

I място

Буквоплет - училищен кръг

Калин Пенков

2.А

II място

Международно състезание "Математика без граници" - зимен кръг

Калин Пенков

2.А

II място

Коледно математическо състезание на ЦУТНТ Русе

Калин Пенков

2.А

III място

Международно състезание "математика без граници" - есенен кръг

Калоян Великов

2.А

I място

Турнир по лека атлетика "Заедно срещу насилието" - 60м гладко бягане

Калоян Великов

2.А

I място

Турнир по лека атлетика "Лято 2017" - 60м бягане

Калоян Великов

2.А

I място

Турнир по лека атлетика "Лято 2017" - скок от място

Христо Живков

2.А

II място

Международно състезание "Математика без граници" - зимен кръг

Виктор Илиев

2.Б

III място

Футболни звезди на България 2017

Елена Кръстева

2.Б

III място

Международно състезание "Математика без граници" - есенен кръг

Лидия Димитрова

2.Б

III място

Международно състезание "Математика без граници" - зимен кръг

Теодора Хараламбиева

2.Б

II място

Международно състезание "Математика без граници" - есенен кръг

Теодора Хараламбиева

2.Б

III място

Международно състезание "Математика без граници" - зимен кръг

Йоана Русева

3.А

II място

Математическо състезание "Паисий Хилендарски"

Йоана Русева

3.А

III място

Международно състезание "Математика без граници"- зимен кръг

Калоян Стамболийски

3.А

I място

Международно състезание "Математика без граници"- зимен кръг

Лилия Димитрова

3.А

I място

Математическо състезание "Паисий Хилендарски"

Лилия Димитрова

3.А

II място

Международно състезание "Математика без граници"- есенен кръг

Лилия Димитрова

3.А

VI място

Коледно математическо състезание на ЦУТНТ Русе

Мая Стоянова

3.А

III място

Математическо състезание "Паисий Хилендарски"

Венелин Мирчев

3.Б

III място

Международно състезание "Математика без граници"- есенен кръг

Даная Иванова

3.Б

I място

Международно състезание "Математика без граници"- зимен кръг

Лилия Димитрова

3.Б

I място

Международно състезание "Математика без граници"- зимен кръг

Мартин Веселинов

3.Б

II място

Международно състезание "Математика без граници"- зимен кръг

Мартин Веселинов

3.Б

III място

Международно състезание "Математика без граници"- есенен кръг

Никола Гетов

3.Б

III място

Международно състезание "Математика без граници"- есенен кръг

Яница Маркова

3.Б

II място

Международно състезание "Математика без граници"- есенен кръг

Яница Маркова

3.Б

III място

Международно състезание "Математика без граници"- зимен кръг

Виктория Петрова

3.В

II място

Best Romanian Singers

Виктория Петрова

3.В

II място

Трети Национален конкурс за вокално и танцово изкуство

Виктория Петрова

3.В

III място

14-то Коледно състезание по Информационни технологии

Виктория Петрова

3.В

III място

Трети Национален конкурс за вокално и танцово изкуство

Деница Тодорова

3.В

II място

Национален конкурс"Рисувам за децата на Европа"

Кристина Иванова

3.В

I място

Ннационален (държавен) турнир по плуване "Златна рибка"

Кристина Иванова

3.В

I място

Национален турнир по плуване"Златна Добруджа"/50м. гръб/

Кристина Иванова

3.В

I място

Национален турнир по плуване"Златна Добруджа"/100м.-гръб/

Кристина Иванова

3.В

I място

Национален турнир по плуване за купата"Александър Русев"/50м. гръб/

Кристина Иванова

3.В

I място

Национален турнир по плуване за купата "Александър Русев"/50м.бруст/

Кристина Иванова

3.В

I място

Национален турнир по плуване за купата "Александър Русев"/100м.съчетано/

Кристина Иванова

3.В

I място

Купа за отбор на 2017г."Златна рибка"момичета на КПС"Локомотив"

Кристина Иванова

3.В

II място

"Златна рибка"/свободен стил/

Кристина Иванова

3.В

II място

"Златна рибка"/съчетание/

Кристина Иванова

3.В

II място

Национален турнир по плуване"Златна Добруджа"/100м. свободен стил/

Кристина Иванова

3.В

II място

Национален турнир по плуване"Златна Добруджа"/щафета-свободен стил/

Кристина Иванова

3.В

II място

Национален турнир по плуване за купата "Александър Русев"/50м.свободен стил/

Кристина Иванова

3.В

II място

Национален турнир по бадминтон за купата"Любен Каравелов"/момичета сингъл/

Кристина Иванова

3.В

III място

Международен турнир по плуване"Спартак"

Кристина Иванова

3.В

III място

Държавно първенство по бадминтон гр. В.Търново/двойки момичета/

Яница Станчева

3.В

II място

Национални детски атлетически игри  2 -ро и 3 -то място

Игнат Матеев

4.А

I място

Математическа атака

Игнат Матеев

4.А

II място

Международно състезание "Математика без граници"- есенен кръг

Игнат Валери Матеев

4.А

II място

Математика без граници - есен

Игнат Матеев

4.А

III място

Математика без граници - зима

Игнат Матеев

4.А

III място

"Паисий Хилендарски"

Игнат Матеев

4.А

IV място

Областен кръг на олимпиадата по математика

Игнат Матеев

4.А

IV място

Областен кръг на национална олимпиада

Йоана Пенчева

4.А

II място

Национален турнир по плуване "Златна Добруджа"

Йоана Пенчева

4.А

III място

"Александър Русев"

Йоана Пенчева

4.А

III място

Национален турнир по плуване "Александър Русев"

Йоана Пенчева

4.А

III място

Национален турнир по плуване "Златна Добруджа"

Йоана Пенчева

4.А

III място

Международен плувен турнир "Пирин"

Йоана Пенчева

4.А

III място

Международен плувен турнир "Пирин"

Кристина Баракова

4.А

I място

Зонален личен шампионат "Зона Северна България"

Кристина Баракова

4.А

I място

Национален турнир за купата на "Любен Каравелов"

Кристина Баракова

4.А

I място

Международен фестивал "MusicForKids"

Кристина Баракова

4.А

II място

Национален конкурс за млади изпълнителина забавна песен "Една българска роза"

Кристина Баракова

4.А

II място

Европейски фестивал за детска песен "Златни искри"

Кристина Баракова

4.А

II място

Международен конкурс "Речни ноти"

Кристина Баракова

4.А

III място

Държавен личен шампионат за момичета и момчета под 11 години

Кристина Баракова

4.А

III място

Държавен личен шампионат за момчета и момичета под 11 години

Кристина Баракова

4.А

III място

Международен турнир "Русенско лято"

Кристина Баракова

4.А

III място

Международен конкурс за изпълнители на българска и популярна песен "Северно сияние"

Симеон Райков

4.А

I място

Национален турнир за купа "Петър Велков" - момчета и момичета под 13 години

Симеон Райков

4.А

II място

Държавен личен шампионат за момичета и момчета под 11 години

Симеон Райков

4.А

II място

Национален турнир за купата на "Л. Каравелов"

Симеон Райков

4.А

III място

Международен турнир Русенско лято

Симеон Радев Райков

4.А

III място

Международен турнир Русенско лято

Симеон Райков

4.А

III място

Държавно отборно първенство за момчета и момичета под 11 години

Александър Господинов

4.Б

I място

Градско състезание по баскетбол в лигата за 12 г.

Александър Станчев

4.Б

III място

Национално състезание "Четящо кенгуру"

Александър Станчев

4.Б

III място

Коледно математическо състезанни на ЦУТНТ Русе

Ана-Мария Симеонова

4.Б

I място

Национално състезание по спортни танци

Ана-Мария Симеонова

4.Б

III място

Национално състезание по спортни танци

Ана-Мария Симеонова

4.Б

III място

Градски конкурс "Етноприятелство"

Ангел Ганев

4.Б

I място

Национален турнир по футбол

Ангел Ганев

4.Б

II място

Национален турнир по футбол

Виктория Владимирова Ангелова

4.Б

I място

Национално състезание по рокендрол

Виктория Ангелова

4.Б

II място

Национално състезание по рекендрол

Габриела Илиева

4.Б

IV място

XXI Регионално състезание "Знам и мога"

Габриела Илиева

4.Б

VI място

XIV Коледно състезание но ИТ на ЦУТНТ Русе

Габриела Илиева

4.Б

II място

Международен конкурс "Артстарс" - поп пеене

Габриела Илиева

4.Б

III място

Международен фестивал-конкурс за таланти "POP Fondation"

Габриела Калоянова Илиева

4.Б

Специална награда

Международен конкурс "Речни ноти"

Калоян Ивайлов Новаков

4.Б

I място

Международен турнир по футбол

Калоян Ивайлов Новаков

4.Б

II място

Международен турнир по футол

Симеон Пламенов Андреев

4.Б

III място

Градско състезание по бадминтон

Димитър Пламенов Николов

4.В

III място

Турнир по Бадминтон

Димитър Пламенов Николов

4.В

III място

Турнир по Бадминтон

Димитър Пламенов Николов

4.В

III място

Турнир по Бадминтон

Димитър Светославов Василев

4.В

I място

XXI Регионално математическо състезание "Знам и мога"

Димитър Светославов Василев

4.В

II място

Международен футболен турнир Colonia Cup

Димитър Светославов Василев

4.В

II място

Математически турнир "Иван Салабашев"

Димитър Светославов Василев

4.В

II място

XXVI Национален математически турнир "Иван Салабашев"

Димитър Светославов Василев

4.В

II място

Коледно математическо състезание - регионално класиране

Димитър Светославов Василев

4.В

II място

"Математика без граници" - есенен кръг

Калоян Петров Петров

4.В

I място

Регионален турнир по скокове на батут за купа "Север"  - синхрон и индивидуално

Калоян Петров Петров

4.В

I място

Държавно първенство по скокове на батут гр. Сливен - Ямбол - синхрон и двоен мини батут

Калоян Петров Петров

4.В

I място

Международен  турнир по скокове на батут Купа "Независимост"  - дисциплина - синхрон, индивидуално и двоен мини батут

Марчело Огнянов Петров

4.В

II място

IV Национален фестивал на руската поезия, песен и танц "Пусть всегда будет солнце"

Марчело Огнянов Петров

4.В

II място

Интернационален фестивал , конкурс за таланти "POP FOUNDATION", категория поп песен

Илияна Илиянова Паетрова

5.А

II място

Областна олимпиада по История и цивилизация

Илияня Илиянова Петрова

5.А

II място

Областен кръг на олимпиадата по БЕЛ

Ерин Есинова Сабриева

5.Б

V място

Областен кръг на олимпиадата по математика

Алекс Ангелов

6.А

I място

Конкурс за електронна пощенска  картичка във връзка със световния ден на влажните зони - РИОСВ

Радослав Пангелов

6.А

III място

Конкурс за електронна пощенска  картичка във връзка със световния ден на влажните зони -РИОСВ

Радостина Колева

6.А

III място

Конкурс за електронна пощенска  картичка във връзка със световния ден на влажните зони -РИОСВ

Стефания Любомирова Парашкевова

6.А

VI място

Областен кръг на олимпиадата по География и икономика

Антон Николаев Ненов

6.Б

V място

Областен кръг на олимпиадата по информационни технологии

Валентин Барбуков

6.Б

III място

Конкурс за електронна пощенска  картичка във връзка със световния ден на влажните зони - РИОСВ

Валентин Валентинов Барбуков

6.Б

V място

Областен кръг на олимпиадата по Информационни технологии

Гергана Здравко Айзнер

6.Б

V място

Областен кръг на олимпиадата по БЕЛ

Преслав Веселинов Банков

6.Б

V място

Областен кръг на  олимпиадата по География и икономика

Преслав Веселинов Банков

6.Б

V място

Областен кръг на  олимпиадата по География и икономика

Мария Георгиева Георгиева

6.В

I място

Областен кръг на  олимпиадата по История и цивилизации

Светлозара Руменова Кирова

6.В

V място

Областен кръг на  олимпиадата по История и цивилизации

Никол Яворова Дечева

7.А

VI място

Областен кръг на олимпиадата по химия и ООС

Теодор Теодоров Ковачев

7.А

I място

Областен кръг на олимпиадата по физика

Теодор Теодоров Ковачев

7.А

III място

Коледно математическо състезание

Теодор Теодоров Ковачев

7.А

IV място

Математическо състезание" Паисий Хилендарски"

Теодор Теодоров Ковачев

7.А

IV място

Математическа атака

Теодор Теодоров Ковачев

7.А

V място

Европейско кенгуру

Теодор Теодоров Ковачев

7.А

V място

Европейско кенгуру

Десислава Юлианова Маринова

7.Б

VI място

Областен кръг на олимпиадата по Химия и ООС

Ивайло Яворов Димитров

7.Б

IV място

Математическа атака

Калоян Иванов Кюркчиев

7.Б

IV място

Математическа атака

Румена Руменова Терзиева

7.Б

IV място

Математическа атака

Симеон Борисов Въжаров

7.Б

Сп. награда

Приет в Американски колеж София

Теодора Данаилова Даскалова

7.Б

I място

Общински конкурс "Да я има България"




 

 

 

Анкета

Каква е причината да изберете училище Л.Каравелов?
 

Кой е тук?

В момента има 16 посетителя в сайта


Новости

Популярно

Важни новини

Капачки в действие


Кампания "Капачки в действие"

 

И тази учебна година Ученическият съвет при ОУ „Любен Каравелов“ призова всички ученици да продължат участието си в благотворителената кампания за събиране на пластмасови капачки – „Капачки в действие“.

На 17 май 2017 г. каравеловци предадоха поредната пратка, която беше транспортирана от родителите на Рая Йорданова от V клас. Средствата ще бъдат дарени на Детско отделение при УМБАЛ – Русе.

Ученическият съвет изказа благодарност на всички за активното участие в тази кампания и за съпричастността към една благотворителна кауза!

 

 

Продължава...

Изграден с помощта на Joomla!. Създаден от: Георги Георгиев.