forex trading logo

Форма за вход



Home Постижения Състезания и олимпиади
Състезания и олимпиади ПДФ Печат Е-мейл

 

ПОСТИЖЕНИЯ НА УЧЕНИЦИ ОТ ОУ "ЛЮБЕН КАРАВЕЛОВ"  В ОБЛАСТИТЕ  "НАУКА", "ИЗКУСТВО" И "СПОРТ"

2017/2018 ГОДИНА

 

Трите имена на ученика, ученичката

Клас

Място

Пълно наименование  на олимпиадата, състезанието или конкурса

Екатерина Бориславова Жечева

1.А

I място

XIV Коледно състезание по информационни технологии на ЦУТНТ Русе

Николай Николаев Радев

1.А

I място

Коледно математическо състезание

Николай Николаев Радев

1.А

I място

Мusic ,my love-Румънска поп музика

Николай Николаев Радев

1.А

I място

Международен музикален фестивал 'Воларе'

Николай Николаев Радев

1.А

I място

Euro pop music  vision

Николай Николаев Радев

1.А

I място

'Коледни песни''

Николай Николаев Радев

1.А

II място

Румънски поп на Национален фестивал VII -Андантино-Букурещ

Николай Николаев Радев

1.А

II място

Поп интернационал на Национален фестивал VII Андантино

Николай Николаев Радев

1.А

III място

VIII Международен фестивал за млади изпълнители на популярна песен

Николай Николаев Радев

1.А

III място

Международен музикален фестивал ''Ангелски глас''

Николай Николаев Радев

1.А

III място

Национален конкурс за изпълнение на руска песен ''Вернисаж''

Янислав Цветелинов Минчев

1.А

III място

Коледно математическо състезание СМБ- РУСЕ

Радослав Валентинов Русев

1.В

III място

Държавно първенство по спортна гимнастика, дисциплина халки

Радослав Валентинов Русев

1.В

Друго

Републикански шампионат по мотокрос, VIII място

Калин Орлинов Пенков

2.А

I място

Буквоплет - училищен кръг

Калин Орлинов Пенков

2.А

II място

Международно състезание "Математика без граници" - зимен кръг

Калин Орлинов Пенков

2.А

II място

Коледно математическо състезание на ЦУТНТ Русе

Калин Орлинов Пенков

2.А

III място

Международно състезание "математика без граници" - есенен кръг

Калоян Николаев Великов

2.А

I място

Турнир по лека атлетика "Заедно срещу насилието" - 60м гладко бягане

Калоян Николаев Великов

2.А

I място

Турнир по лека атлетика "Лято 2017" - 60м бягане

Калоян Николаев Великов

2.А

I място

Турнир по лека атлетика "Лято 2017" - скок от място

Христо Живков Живков

2.А

II място

Международно състезание "Математика без граници" - зимен кръг

Виктор Красимиров Илиев

2.Б

III място

Футболни звезди на България 2017

Елена Красимирова Кръстева

2.Б

III място

Международно състезание "Математика без граници" - есенен кръг

Лидия Димитрова Димитрова

2.Б

III място

Международно състезание "Математика без граници" - зимен кръг

Теодора Георгиева Хараламбиева

2.Б

II място

Международно състезание "Математика без граници" - есенен кръг

Теодора Георгиева Хараламбиева

2.Б

III място

Международно състезание "Математика без граници" - зимен кръг

Йоана Иванова Русева

3.А

II място

Математическо състезание "Паисий Хилендарски"

Йоана Иванова Русева

3.А

III място

Международно състезание "Математика без граници"- зимен кръг

Калоян Георгиев Стамболийски

3.А

I място

Международно състезание "Математика без граници"- зимен кръг

Лилия Георгиева Димитрова

3.А

I място

Математическо състезание "Паисий Хилендарски"

Лилия Георгиева Димитрова

3.А

II място

Международно състезание "Математика без граници"- есенен кръг

Лилия Георгиева Димитрова

3.А

VI място

Коледно математическо състезание на ЦУТНТ Русе

Мая Любомирова Стоянова

3.А

III място

Математическо състезание "Паисий Хилендарски"

Венелин Мартинов Мирчев

3.Б

III място

Международно състезание "Математика без граници"- есенен кръг

Даная Александрова Иванова

3.Б

I място

Международно състезание "Математика без граници"- зимен кръг

Лилия Георгиева Димитрова

3.Б

I място

Международно състезание "Математика без граници"- зимен кръг

Мартин Веселинов Веселинов

3.Б

II място

Международно състезание "Математика без граници"- зимен кръг

Мартин Веселинов Веселинов

3.Б

III място

Международно състезание "Математика без граници"- есенен кръг

Никола Николаев Гетов

3.Б

III място

Международно състезание "Математика без граници"- есенен кръг

Яница Павлова Маркова

3.Б

II място

Международно състезание "Математика без граници"- есенен кръг

Яница Павлова Маркова

3.Б

III място

Международно състезание "Математика без граници"- зимен кръг

Виктория Петрова Петрова

3.В

II място

Best Romanian Singers

Виктория Петрова Петрова

3.В

II място

Трети Национален конкурс за вокално и танцово изкуство

Виктория Петрова Петрова

3.В

III място

14-то Коледно състезание по Информационни технологии

Виктория Петрова Петрова

3.В

III място

Трети Национален конкурс за вокално и танцово изкуство

Деница Иванова Тодорова

3.В

II място

Национален конкурс"Рисувам за децата на Европа"

Кристина Ивайлова Иванова

3.В

I място

Ннационален (държавен) турнир по плуване "Златна рибка"

Кристина Ивайлова Иванова

3.В

I място

Национален турнир по плуване"Златна Добруджа"/50м. гръб/

Кристина Ивайлова Иванова

3.В

I място

Национален турнир по плуване"Златна Добруджа"/100м.-гръб/

Кристина Ивайлова Иванова

3.В

I място

Национален турнир по плуване за купата"Александър Русев"/50м. гръб/

Кристина Ивайлова Иванова

3.В

I място

Национален турнир по плуване за купата "Александър Русев"/50м.бруст/

Кристина Ивайлова Иванова

3.В

I място

Национален турнир по плуване за купата "Александър Русев"/100м.съчетано/

Кристина Ивайлова Иванова

3.В

I място

Купа за отбор на 2017г."Златна рибка"момичета на КПС"Локомотив"

Кристина Ивайлова Иванова

3.В

II място

"Златна рибка"/свободен стил/

Кристина Ивайлова Иванова

3.В

II място

"Златна рибка"/съчетание/

Кристина Ивайлова Иванова

3.В

II място

Национален турнир по плуване"Златна Добруджа"/100м. свободен стил/

Кристина Ивайлова Иванова

3.В

II място

Национален турнир по плуване"Златна Добруджа"/щафета-свободен стил/

Кристина Ивайлова Иванова

3.В

II място

Национален турнир по плуване за купата "Александър Русев"/50м.свободен стил/

Кристина Ивайлова Иванова

3.В

II място

Национален турнир по бадминтон за купата"Любен Каравелов"/момичета сингъл/

Кристина Ивайлова Иванова

3.В

III място

Международен турнир по плуване"Спартак"

Кристина Ивайлова Иванова

3.В

III място

Държавно първенство по бадминтон гр. В.Търново/двойки момичета/

Яница Иванова Станчева

3.В

II място

Национални детски атлетически игри  2 -ро и 3 -то място

Игнат Валери Матеев

4.А

I място

Математическа атака

Игнат Валери Матеев

4.А

II място

Международно състезание "Математика без граници"- есенен кръг

Игнат Валери Матеев

4.А

II място

Математика без граници - есен

Игнат Валери Матеев

4.А

III място

Математика без граници - зима

Игнат Валери Матеев

4.А

III място

"Паисий Хилендарски"

Игнат Валери Матеев

4.А

IV място

Областен кръг на олимпиадата по математика

Игнат Валери Матеев

4.А

IV място

Областен кръг на национална олимпиада

Йоана Радославова Пенчева

4.А

II място

Национален турнир по плуване "Златна Добруджа"

Йоана Радославова Пенчева

4.А

III място

"Александър Русев"

Йоана Радославова Пенчева

4.А

III място

Национален турнир по плуване "Александър Русев"

Йоана Радославова Пенчева

4.А

III място

Национален турнир по плуване "Златна Добруджа"

Йоана Радославова Пенчева

4.А

III място

Международен плувен турнир "Пирин"

Йоана Радославова Пенчева

4.А

III място

Международен плувен турнир "Пирин"

Кристина Красимирова Баракова

4.А

I място

Зонален личен шампионат "Зона Северна България"

Кристина Красимирова Баракова

4.А

I място

Национален турнир за купата на "Любен Каравелов"

Кристина Красимирова Баракова

4.А

I място

Международен фестивал "MusicForKids"

Кристина Красимирова Баракова

4.А

II място

Национален конкурс за млади изпълнителина забавна песен "Една българска роза"

Кристина Красимирова Баракова

4.А

II място

Европейски фестивал за детска песен "Златни искри"

Кристина Красимирова Баракова

4.А

II място

Международен конкурс "Речни ноти"

Кристина Красимирова Баракова

4.А

III място

Държавен личен шампионат за момичета и момчета под 11 години

Кристина Красимирова Баракова

4.А

III място

Държавен личен шампионат за момчета и момичета под 11 години

Кристина Красимирова Баракова

4.А

III място

Международен турнир "Русенско лято"

Кристина Красимирова Баракова

4.А

III място

Международен конкурс за изпълнители на българска и популярна песен "Северно сияние"

Симеон Радев Райков

4.А

I място

Национален турнир за купа "Петър Велков" - момчета и момичета под 13 години

Симеон Радев Райков

4.А

II място

Държавен личен шампионат за момичета и момчета под 11 години

Симеон Радев Райков

4.А

II място

Национален турнир за купата на "Л. Каравелов"

Симеон Радев Райков

4.А

III място

Международен турнир Русенско лято

Симеон Радев Райков

4.А

III място

Международен турнир Русенско лято

Симеон Радев Райков

4.А

III място

Държавно отборно първенство за момчета и момичета под 11 години

Александър Атанасов Господинов

4.Б

I място

Градско състезание по баскетбол в лигата за 12 г.

Александър Радославов Станчев

4.Б

III място

Национално състезание "Четящо кенгуру"

Александър Радославов Станчев

4.Б

III място

Коледно математическо състезанни на ЦУТНТ Русе

Ана-Мария Станиславова Симеонова

4.Б

I място

Национално състезание по спортни танци

Ана-Мария Станиславова Симеонова

4.Б

III място

Национално състезание по спортни танци

Ана-Мария Станиславова Симеонова

4.Б

III място

Градски конкурс "Етноприятелство"

Ангел Александров Ганев

4.Б

I място

Национален турнир по футбол

Ангел Александров Ганев

4.Б

II място

Национален турнир по футбол

Виктория Владимирова Ангелова

4.Б

I място

Национално състезание по рокендрол

Виктория Владимирова Ангелова

4.Б

II място

Национално състезание по рекендрол

Габриела Илиева

4.Б

IV място

XXI Регионално състезание "Знам и мога"

Габриела Илиева

4.Б

VI място

XIV Коледно състезание но ИТ на ЦУТНТ Русе

Габриела Калоянова Илиева

4.Б

II място

Международен конкурс "Артстарс" - поп пеене

Габриела Калоянова Илиева

4.Б

III място

Международен фестивал-конкурс за таланти "POP Fondation"

Габриела Калоянова Илиева

4.Б

Специална награда

Международен конкурс "Речни ноти"

Калоян Ивайлов Новаков

4.Б

I място

Международен турнир по футбол

Калоян Ивайлов Новаков

4.Б

II място

Международен турнир по футол

Симеон Пламенов Андреев

4.Б

III място

Градско състезание по бадминтон

Димитър Пламенов Николов

4.В

III място

Турнир по Бадминтон

Димитър Пламенов Николов

4.В

III място

Турнир по Бадминтон

Димитър Пламенов Николов

4.В

III място

Турнир по Бадминтон

Димитър Светославов Василев

4.В

I място

XXI Регионално математическо състезание "Знам и мога"

Димитър Светославов Василев

4.В

II място

Международен футболен турнир Colonia Cup

Димитър Светославов Василев

4.В

II място

Математически турнир "Иван Салабашев"

Димитър Светославов Василев

4.В

II място

XXVI Национален математически турнир "Иван Салабашев"

Димитър Светославов Василев

4.В

II място

Коледно математическо състезание - регионално класиране

Димитър Светославов Василев

4.В

II място

"Математика без граници" - есенен кръг

Калоян Петров Петров

4.В

I място

Регионален турнир по скокове на батут за купа "Север"  - синхрон и индивидуално

Калоян Петров Петров

4.В

I място

Държавно първенство по скокове на батут гр. Сливен - Ямбол - синхрон и двоен мини батут

Калоян Петров Петров

4.В

I място

Международен  турнир по скокове на батут Купа "Независимост"  - дисциплина - синхрон, индивидуално и двоен мини батут

Марчело Огнянов Петров

4.В

II място

IV Национален фестивал на руската поезия, песен и танц "Пусть всегда будет солнце"

Марчело Огнянов Петров

4.В

II място

Интернационален фестивал , конкурс за таланти "POP FOUNDATION", категория поп песен

Илияна Илиянова Паетрова

5.А

II място

Областна олимпиада по История и цивилизация

Илияня Илиянова Петрова

5.А

II място

Областен кръг на олимпиадата по БЕЛ

Ерин Есинова Сабриева

5.Б

V място

Областен кръг на олимпиадата по математика

Алекс Ангелов

6.А

I място

Конкурс за електронна пощенска  картичка във връзка със световния ден на влажните зони - РИОСВ

Радослав Пангелов

6.А

III място

Конкурс за електронна пощенска  картичка във връзка със световния ден на влажните зони -РИОСВ

Радостина Колева

6.А

III място

Конкурс за електронна пощенска  картичка във връзка със световния ден на влажните зони -РИОСВ

Стефания Любомирова Парашкевова

6.А

VI място

Областен кръг на олимпиадата по География и икономика

Антон Николаев Ненов

6.Б

V място

Областен кръг на олимпиадата по информационни технологии

Валентин Барбуков

6.Б

III място

Конкурс за електронна пощенска  картичка във връзка със световния ден на влажните зони - РИОСВ

Валентин Валентинов Барбуков

6.Б

V място

Областен кръг на олимпиадата по Информационни технологии

Гергана Здравко Айзнер

6.Б

V място

Областен кръг на олимпиадата по БЕЛ

Преслав Веселинов Банков

6.Б

V място

Областен кръг на  олимпиадата по География и икономика

Преслав Веселинов Банков

6.Б

V място

Областен кръг на  олимпиадата по География и икономика

Мария Георгиева Георгиева

6.В

I място

Областен кръг на  олимпиадата по История и цивилизации

Светлозара Руменова Кирова

6.В

V място

Областен кръг на  олимпиадата по История и цивилизации

Никол Яворова Дечева

7.А

VI място

Областен кръг на олимпиадата по химия и ООС

Теодор Теодоров Ковачев

7.А

I място

Областен кръг на олимпиадата по физика

Теодор Теодоров Ковачев

7.А

III място

Коледно математическо състезание

Теодор Теодоров Ковачев

7.А

IV място

Математическо състезание" Паисий Хилендарски"

Теодор Теодоров Ковачев

7.А

IV място

Математическа атака

Теодор Теодоров Ковачев

7.А

V място

Европейско кенгуру

Теодор Теодоров Ковачев

7.А

V място

Европейско кенгуру

Десислава Юлианова Маринова

7.Б

VI място

Областен кръг на олимпиадата по Химия и ООС

Ивайло Яворов Димитров

7.Б

IV място

Математическа атака

Калоян Иванов Кюркчиев

7.Б

IV място

Математическа атака

Румена Руменова Терзиева

7.Б

IV място

Математическа атака

Симеон Борисов Въжаров

7.Б

Сп. награда

Приет в Американски колеж София

Теодора Данаилова Даскалова

7.Б

I място

Общински конкурс "Да я има България"

 

 

 

XIII-то ВЕЛИКДЕНСКО СЪСТЕЗАНИЕ ПО ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ - 01. 04. 2017 г.


І клас

Моника Диянова Горлоева - III място

Елена Красимирова Кръстева - V място

Емануела Николаева Николова - VI място

Ния Кристиянова Пламенова - VI място

ІI клас

Виктория Петрова Петрова - I място

ІII клас

Габриела Калоянова Илиева - V място

ОБЛАСТЕН КРЪГ НА ОЛИМПИАДАТА ПО ИНФОРМАТИКА

VI клас - I място

Теодор Теодоров Ковачев

УЧЕНИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ "МАТЕМАТИЧЕСКА АТАКА" - УЧЕБНА 2016/2017

Отборно класиране

V клас - I място

КАЛИНА БАЛКАНСКА

ГЕРГАНА АЙЗНЕР

МАРИЯ НАКОВА

ДАРИЯ ВЕСЕЛИНОВА

Отборно класиране

VI клас - I място

ТЕОДОР КОВАЧЕВ VI А КЛАС

БОРИС ТОМОВ VI А КЛАС

ИВАЙЛО ЯВОРОВ VI Б КЛАС

КАЛОЯН КЮРКЧИЕВ VI Б КЛАС

Индивидуално класиране

IV клас

Виктория Бориславова Рачева - I място

Симеон Светослав Велков - III място

Стефан Галинов Милков - IV място

Елия Красимирова Тодорова - VI място

ОБЛАСТЕН КРЪГ НА ОЛИМПИАДАТА ПО ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ - УЧЕБНА 2016/2017

V клас

Никол Георгиева Георгиева - V място

Теодор Теодоров Ковачев - VI място
Мария Светозарова Йолова - VI място

ОБЛАСТЕН КРЪГ НА СЪСТЕЗАНИЕТО "БУКВОПЛЕТ" - УЧЕБНА 2016/2017

II клас

Йоана Иванова Русева - II място

ОБЛАСТЕН КРЪГ НА ОЛИМПИАДАТА ПО ГЕОГРАФИЯ И ИКОНОМИКА - УЧЕБНА 2016/2017

V клас

Мария Георгиева Георгиева – I място

ОБЛАСТЕН КРЪГ НА ОЛИМПИАДАТА ПО ИСТОРИЯ И ЦИВИЛИЗАЦИЯ - УЧЕБНА 2016/2017

VI клас

Калина Йорданова Андонова - I място

ОБЛАСТЕН КРЪГ НА ОЛИМПИАДАТА ПО МАТЕМАТИКА - УЧЕБНА 2016/2017

IV клас

Стефан Галинов Милков - II място

Елия Красимирова Тодорова - III място

VI клас

 

Теодор Теодоров Ковачев - II място

ЦЕНТЪР ЗА УЧЕНИЧЕСКО ТЕХНИЧЕСКО И НАУЧНО ТВОРЧЕСТВО - РУСЕ

XIII-то КОЛЕДНО СЪСТЕЗАНИЕ ПО ИНФОРМАЦИОННИ ТЕХНОЛОГИИ - 04. 12. 2016 г.

І клас

Моника Диянова Горлоева - I място

Яна Георгиева Осенова - III място

Иван Драгомиров Друмев - IV място

Матей Хрисимов Христов - V място

Ния Кристиянова Пламенова - VI място

ІI клас

Виктория Петрова Петрова - II място

Калоян Георгиев Стамболийски - VI място

ІII клас

Габриела Калоянова Илиева - II място

V клас

Александра Бисерова Николова - IV място

СМБ - РУСЕ

КОЛЕДНО МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ - 10.12.2016

І клас

Теодора Георгиева Хараламбиева - V място

III клас

Симеон Пламенов Андреев - IV място

IV клас

Елия Красимирова Тодорова - III място

Симеон Светослав Велков - III място

Стефан Галинов Милков - IV място

Искрен Светлозаров Тодоров - V място

НАЦИОНАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ ПО МАТЕМАТИКА "ИВАН САЛАБАШЕВ" - 2016 г.

ІI клас

Лилия Георгиева  Димитрова  -     II място

III клас

Димитър Светославов Василев - I място
Александър Радославов Станчев -   VI място
Елия Красимирова Тодорова - V място
IV клас

Стефан Галинов Милков  -   IV място

Симеон Светославов  Великов  -  V място

МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ "ЧЕРНОРИЗЕЦ ХРАБЪР" - УЧЕБНА 2016/2017

IV клас

Елия Красимирова Тодорова - III място

 

МЕЖДУНАРОДНО СЪСТЕЗАНИЕ "МАТЕМАТИКА БЕЗ ГРАНИЦИ" - 2016 г.

III клас

Димитър Светославов Василев - II място

XXXII НАЦИОНАЛНА ОЛИМПИАДА ПО ИНФОРМАТИКА

V клас

Теодор Теодоров Ковачев - грамота за отлично представяне!

НАЦИОНАЛЕН КРЪГ НА СЪСТЕЗАНИЕТО ПО ИНФОРМАТИКА И ИТ IT ЗНАЙКО

IV клас

Никол Георгиева Георгиева - II място

ВЕЛИКДЕНСКОТО МАТЕМАТИЧЕСКОТО СЪСТЕЗАНИЕ 
23 април 2016 година

І клас

Яница Павлова Маркова - III място

II клас

Александър Радославов Станчев - VI място

III клас

Стефан Галинов Милков - III място

Виктория Бориславова Рачева - V място

IV клас

Маламир Миленов Станчев - II място

Яница Иво Цанева -VI място

V клас

Ивайло Яворов Димитров - IV място

НАЦИОНАЛНА ОЛИМПИАДА ПО ИСТОРИЯ И ЦИВИЛИЗАЦИЯ

VII клас

Ева Тодорова Тодорова - I място  в  националния  кръг!

НАЦИОНАЛНО СПОРТНО СЪСТЕЗАНИЕ  - "ДЕН НА СПРИНТА"  ПРОВЕДЕНО ВЪВ ВАРНА НА 10 АПРИЛ 2016

IV клас

Ния Пламенова Петрова - ЗЛАТЕН МЕДАЛ

ОБЛАСТЕН КРЪГ НА НАЦИОНАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ "IT ЗНАЙКО"

IV клас

Никол Георгиева Георгиева - II място

РЕЗУЛТАТИ ОТ ОБЛАСТНИ КРЪГОВЕ НА ОЛИМПИАДИ ПО ПРЕДМЕТИ, 2016 Г.

ЗНАМ И МОГА

IV клас

Яница Иво Цанева - III място

МАТЕМАТИКА

IV клас

Яница Иво Цанева - III място

БЕЛ

VI клас

Илайда Илханова Юсменова - I място

VII клас

Ева Тодорова Тодорова - I място, допусната до национален кръг

ГЕОГРАФИЯ И ИКОНОМИКА

VII клас

Ева Тодорова Тодорова - I място, допусната до национален кръг

ИСТОРИЯ И ЦИВИЛИЗАЦИЯ

V клас

Теодор Теодоров Ковачев - IV място

VII клас

Ева Тодорова Тодорова - I място, допусната до национален кръг

БИОЛОГИЯ И ЗДРАВНО ОБРАЗОВАНИЕ

VII клас

Ева Тодорова Тодорова - I място

РЕГИОНАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ "SPELLING BEE - 2016"

РЕЗУЛТАТИ НА УЧЕНИЦИ ОТ ОУ "Л. КАРАВЕЛОВ" - РУСЕ

V клас

Калина Йорданова Андонова - III място

Симеон Борисов Въжаров - III място


 

МЕЖДУНАРОДНО МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ
„ЕВРОПЕЙСКО КЕНГУРУ 2016"   - ОБЛАСТЕН КРЪГ


РЕЗУЛТАТИ НА УЧЕНИЦИ ОТ ОУ "Л. КАРАВЕЛОВ" - РУСЕ

Име, презиме, фамилия

Клас

Точки

Място

Йоанна Иванова Русева

1

75

3

Лилия Георгиева Димитрова

1

60

6

Александър Радославов Станчев

2

110

2

Димитър Светославов Василев

2

105

3

Йоана Радославова Пенчева

2

100

4

Игнат Валери Матеев

2

90

6

Искрен Светлозаров Тодоров

3

90

4

Виктория Бориславова Рачева

3

85

5

Елия Красимирова Тодорова

3

80

6

Яница Иво Цанева

4

115

1

Симеон Руменов Спасов

4

110

2

Маламир Миленов Станчев

4

100

4

Гергана Здравкова Айзнер

4

90

6

Теодора Петрова Зарзаланова

4

90

6

Теодор Теодоров Ковачев

5

120

4

 


КОЛЕДНО МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ НА СМБ- РУСЕ
13.12.2015

 

І клас

Лилия Георгиева Димитрова - I място


І I клас
Симеон Пламенов Андреев   -     III място
Димитър Светославов Василев  -  VI място

III клас


Елия Красимирова Тодорова -   III място

IV клас
Маламир Миленов Станчев  -     IV място

 


 

XII-то КОЛЕДНО СЪСТЕЗАНИЕ ПО ИНФОРМАЦИОННИ  ТЕХНОЛОГИИ НА ЦУТНТ - РУСЕ
05.12.2015 г.


І клас
Калоян Георгиев Стамболийски - I - во място
Виктория Петрова Петрова - II - ро място
Марк Данаилов Йорданов - IV - то място

І I клас
Габриела Калоянова Илиева - VI - то място

V клас
Калина Йорданова Андонова - III - то място
Калина Красимирова Иванчева - IV - то място


МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ "ПАИСИЙ ХИЛЕНДАРСКИ" - 31 ОКТОМВРИ 2015 ГОДИНА

II клас

Дамян Дамянов Илиев - I място

III клас

Виктория Бориславова Рачева - III място


IV клас

Калина Яворова Балканска - II място

Теодора Петрова Зарзаланова - II място


V клас

Теодор Теодоров Ковачев - III място

МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ "МАТЕМАТИЧЕСКА АТАКА" - 22 АПРИЛ 2015 ГОДИНА

1. Отборно направление:

I място

Отборът на  VI Б клас в състав:

1. Лорена Илианова Милева

2. Мелиса Красимирова Замфирова

3. Симона Николаева Кичукова

4. Йоана Венелинова Мицова

2. Индивидуално направление

II място

Симеон Венциславов Недялков - IV клас

 


ВЕЛИКДЕНСКО МАТЕМАТИЧЕСКО СЪСТЕЗАНИЕ -18.04.2015 ГОДИНА

II клас

1. Виктория Бориславова Рачева - V място

III клас

1. Калина Яворова Балканска  I място

2. Маламир Миленов Станчев  -  I място

3. Теодора Петрова Зарзаланова  -  III място

IV клас

1. Теодор Теодоров Ковачев - I място

2. Йордан Василев Петков - III място

3. Симеон Венцеславов Неделков - III място


МЕЖДУНАРОДНО СЪСТЕЗАНИЕ "МАТЕМАТИКА БЕЗ ГРАНИЦИ"

IV клас

1. Йордан Василев Петков - златен медал

2. Цветомир Венциславов Томов - бронзов медал

 


МЕЖДУНАРОДНО СЪСТЕЗАНИЕ ПО ХУДОЖЕСТВЕНА ГИМНАСТИКА В БЕЛГРАД -  04,05.04.2014 ГОДИНА

III клас

Божана Николаева Монева - I място

Мария Димитрова Накова -III място

 


МЕЖДУНАРОДНО МУЗИКАЛНО СЪСТЕЗАНИЕ SPRING STAR - 04.04.2015 ГОДИНА

Габриела  Тодорова Йорданова VI  клас носител на Гран При.


 

ЗОНАЛНО ПЪРВЕНСТВО ПО БАДМИНТОН В ГРАД РАЗГРАД - 24.03.2015 ГОДИНА

На проведеното зонално първенство по бадминтон в гр. Разград, училищният отбор на момчетата завоюва  I място и ще участва на републиканското ученическо първенство в гр. Севлиево.

Успех шампиони!


РЕЗУЛТАТИ ОТ МАТЕМАТИЧЕСКОТО СЪСТЕЗАНИЕ "ЕВРОПЕЙСКО КЕНГУРУ"

I клас

1. Александър Радославов Станчев - I място

2. Димитър Светославов Василев - IV място

3. Игнат Валери Матеев - IV място

4. Стефания Илиянова Милева - IV място

5. Борис Йорданов Тодоров - V място

6. Дамян Диянов Илиев - V място

7. Григор Григоров Димитров - VI място

II клас

1. Виктория Бориславова Рачева - 6 място

III клас

1. Гергана Здравко Айзнер - II място

2. Калина Яворова Балканска - IV място

3. Симеон Руменов Спасов - IV място

IV клас

1. Симеон Венциславов Недков - II място

2. Йордан Василев Петков - V място

3. Теодор Теодоров Ковачев - V място


Ученици, класирали се на призови места на областни кръгове на олимпиади

1.    I място на олимпиадата по история и цивилизация
Ева Тодорова Тодорова VI  A клас

2.    III място на олимпиадата по БЕЛ
Марина Мартинова Дуковска – V А клас
Илайда Илханова Юсменова – V В клас


 

 

Анкета

Каква е причината да изберете училище Л.Каравелов?
 

Кой е тук?

В момента има 24 посетителя в сайта


Новости

Популярно

Важни новини

Изложба "Пролетно настроение"

Изложба „Пролетно настроение“ в училище „Любен Каравелов“
Пролетта е най-любимият сезон на повечето хора, защото носи в себе си новия живот, новите надежди, цветността и ведрината, които са ни липсвали през изминалата зима. Дъждовна или слънчева, ароматна и звънка, тя вече е сред нас: топло слънце след лютата зима, полудели за живот дървета и цветя, и хора. И някакво трепетно очакване за щастие, радост, любов. Това усещане носи пролетта, изпълва ни с надежда и ни прави по-добри. Със своята красота и жажда за щастие пролетта толкова много прилича на младостта!
Учениците от целодневната организация на учебния процес при ОУ „Любен Каравелов” заедно със своите учители и родители също отбелязаха настъпването на пролетта и подредиха след седмици подготовка една от най-хубавите ни дейности през тази учебна година - изложба „Пролетно настроение“. Разноцветни шарки, мирис на бои, пъстроцветни хартии, купища продухани яйца, плетени кошнички, патета, зайчета, кокошчици, панделки, пролетни цветя, красиви рисунки, поздравителни картички, пролетни клонки, птици, пеперуди… Всички творби, направени с помощта на техники като квилинг, декупаж, мокро плъстене, оригами, учениците  изработиха с желание и радост, защото самата пролет ни зарежда с весело настроение, жажда за живот и очакване за щастие!
С тази пролетна, преливаща от цветове изложба, бихме искали да отправим пожелания за здраве, радост, светлина и пъстрота в душите ни. Нека пролетта донесе на всички много настроение, топлина, сбъднати цветни мечти и искрена човешка обич помежду ни.


Изграден с помощта на Joomla!. Създаден от: Георги Георгиев.